Meer info over Leyla
Spontane, goedlachse en vooral eerlijke dame, zo kan ik mezelf wel omschrijven. Ik ben niet op zoek naar een relatie want ik ben getrouwd. Ik mis de vriendschap en genegenheid bij mijn man. Ben ik dan zo verkeerd als ik dit ergens anders ga zoeken. Denk jij een man te zijn die mij dit kan geven dan hoor ik je graag heel snel!
Naam:
Leyla
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Rumst
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Whatodo
45 Jaar · Baarle-Nassau ·
Tamara hier een gezellige meid die altijd in is voor een dolletje. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Ik woon op mezelf en heb geen kinderen. Ik zoek een man die met beide benen op de grond staat.
Praten met eenzame vrouw
Gerdaaav
45 Jaar · Lelystad ·
Mannen die een goede conditie hebben is wat ik zoek. Ik heb een grote hobby en dat is sex. Ik heb graag lange vrijpartijen, daar ben ik dol op. Uithoudingsvermogen is dus een must.
Contact met hete vrouw
Gurliene
19 Jaar · Drechterland ·
Weet zeker dat ik een heerlijk lichaam heb en er veel mannen zullen zijn die mij graag eens tussen de lakens willen vinden. Die kans bestaat, hangt wel af van hoe sensueel jouw berichtjes is dat je me stuurt.
Praten met single tiener
Hvliefst
34 Jaar · Huizen ·
Leuk dat je even komt spieken op mijn profiel, lijkt het je leuk eens te kletsen?
Sex contact met single milf
Samenzijn_
33 Jaar · Haarlemmermeer ·
Dit is de eerste keer dat ik dit doe en vind het reuze spannend. Ben bneieuwd waar dit naar toe leid
Contact met lieve milf