Meer info over Nylonmeesteres
Ik ben een strenge meesteres en ik ben gek op nylon kousen dragen. Jij mag er aan ruiken als je lief bent. Ik bind je graag vast en dan leef ik me helemaal op je uit met mijn zweepjes en mijn kaarsen. Een buttplug of voorbind dildo hoort er zeker ook bij, je zult voelen dat je geweest bent. Ik hanteer strenge straffen voor ongehoorzame subjes!
Naam:
Nylonmeesteres
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Eemsdelta
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Mo_niek
39 Jaar · Kampen ·
Hey everybody :) het lijkt me leuk om in contact te komen met een of meerdere van jullie om wie weet iets leuks te doen of bij te kletsen samen haha!
Prive met hete moeder
AngelaVdriel
68 Jaar · Someren ·
Ik ben al een tijd opzoek naar een man die dezelfde interesses heeft als mij. Heel veel mannen zeggen veel maar maken het niet waar op het moment dat het erop aan komt. De meeste mensen van mijn leeftijd hebben er vrij weinig zin meer in..
Contacteer mooie bejaarde
Mnon
50 Jaar · Venlo ·
Van de overgang heb ik geen last en ik sta nog volop in het leven. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en eerlijk durven te zijn. Eerlijkheid duurt immers altijd het langst.
Prive met single oma
Stepfje
33 Jaar · Dordrecht ·
Ik ben relax, eerlijk en oprecht, zoek een man waar ik het heel gezellig mee kan hebben, leeftijd zegt me niet zoveel, als je meer geen ouwe saaie zeur bent.
Chatten met hitsige milf
Indis
37 Jaar · Borger-Odoorn ·
Serieuze dame en geen kroeg of uitgaanstype. Ik hoop via deze weg wat leuks tegen te komen.
Sex contact met geile moeder