Meer info over Repelsteel68
Ik ben een rijpe vrouw en ben opzoek naar een jongere man. Ik wil graag een man leren kennen die nog genoeg uithoudingsvermogen heeft en niet na 5 minuten seks stopt en uitgeput is. Ik hoop dat jij me kan bevredigen.
Naam:
Repelsteel68
Leeftijd:
54 Jaar
Woonplaats:
Renswoude
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
93angel_ina
29 Jaar · Renswoude ·
leuke meid zoekt een matching date
Contacteer lekkere jongedame
Sensueells
49 Jaar · Mortsel ·
Erotiek moet je tijd voor uit trekken, niks snel en uren bezig zijn om elkaar naar een hoogtepunt toe te werken. Zoals je wellicht merkt. een vluggertje is er bij mij dus niet bij.
Sex contact met hitsige vrouw
Boevig
37 Jaar · Groningen ·
Een leuk boevenmaatje met serieuze ondertoon, soms heel boevig en soms heel burgelijk ..
Praten met mooie moeder
Pinkwin
40 Jaar · Olen ·
Spontaan, lief en ontiegelijk heet. Sta voor een heleboel dingen open en wat dat is mag je zelf komen ondervinden. Ik heb een open relatie, dat houd in dat ik mag zien wie ik wil en doen met wie ik in mijn vizier heb,
Chatten met sexy moeder
Soraya93
30 Jaar · Middelburg ·
Ben jij ook opzoek? Dan kunnen we elkaar een hand geven ik ook! Mijn eisen niet hoog ben je goed verzorgd en heb je gevoel voor humor en hou je van seks dan ben jij degene die ik zoek.
Contacteer mooie milf