Meer info over Extrema
Zoek jij hetzelfde als ik, dat zou helemaal super zijn. Ik houd niet zo van die soft sex, alleen maar wat op en neer, maar echt alles doen wat in onze hoofden omgaat, van mij mag dat aardig extreem zijn en daar heb ik ook al behoorlijk ervaring mee.
Naam:
Extrema
Leeftijd:
32 Jaar
Woonplaats:
Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Luckxx
49 Jaar · Sint-Niklaas ·
Ik ben een toffe griet :D En ik zoek iemand die creatief is en graag dingen doet, ook al mag een gezellig avondje thuis natuurlijk ook!
Email naar single vrouw
Eva1
56 Jaar · Baarn ·
Mijn naam is Eva, een leuke spontane vrouw en hou er van om aandacht te krijgen, verwend te worden, en te verwennen. Het klinkt misschien cliché maar ben heel gelukkig met mijn man, op de sex na dan.
Prive met single oma
Hartendieff
33 Jaar · Halen ·
ik ben een heel sociaal en spontaan iemand ik sta klaar voor andere maar nu ga ik eens even aan mezelf denken want alleen is maar alleen he ;-)
Email naar mooie milf
Pittigblond
62 Jaar · Nieuwegein ·
Héé..Ik ben een Dominante vrouw die graag in mooie pikante lingerie rondloopt. Ik zoek via hier een leuke(leeftijd maakt me niks uit) spontane man met wie ik het gezellig kan hebben. Je moet me wel wat te bieden hebben.
Prive met lekkere bejaarde
Helena95
25 Jaar · Geel ·
Dag mannen ik ben Helena een leuk,lekker,gek,spontaan meisje die opzoek is naar lekkere kerels.
Sexdate met hete jongedame