Email naar single jongedame Ugenie49 (55)
Meer info over Ugenie49
Een romantische ziel dat ben ik.. En in het begin vond mijn vriend dat prachtig.. Kaarsjes aan op tafel, een glas lekkere wijn erbij en bij elkaar in de armen een filmpje kijken. Ik vind het nog steeds leuk, maar hij? Hij wil steeds meer andere dingen. Passen we nog wel bij elkaar? Dat antwoord hoop ik hier te vinden.
Naam:
Ugenie49
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Leuven
Provincie:
Vlaams-Brabant
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met

Softsweet
43 Jaar · Utrecht ·
Ben een kleine dame die wel van aanpakken weet.
Chatten met sexy vrouw

Elll
34 Jaar · Peel en Maas ·
Ik vind het heerlijk om het over sex te hebben maar ik vind het nog fijner om het dan ook echt te doen. Lekker de spanning opbouwen, stout zijn samen en noem maar op, ja dat ben ik!
Sex contact met single milf

Antizeur
44 Jaar · Ede ·
Geen gedoe geen gezeur alleen maar seks. Meer heb ik er niet over te zeggen. Hoeft ook niet want het gaat alleen om de seks toch?
Prive met lekkere vrouw

Evedani
45 Jaar · Valkenburg aan de Geul ·
Als je net als ik in de stemming bent om verwent te worden dan moet je me snel een reactie sturen. Ik ben heet en geil en wil graag een dikke lul ontvangen in mijn natte kut.
Contacteer leuke vrouw
Iseeyou
56 Jaar · Katwijk ·
Vrouw op zoek naar leuke man voor een date en wie weet meer. Belangrijk vind ik: humor, eerlijkheid, sociaal, spontaan, gevend en nemend.
Chatten met hitsige oma