Meer info over Jariesi
Ik ben iemand die veel lol wil hebben, ook in de nachtelijke uurtjes. Helaas lukt dat niet vaak met mijn vriend, hij zit vaak in het buitenland en wil dan ook snel in contact komen met een aantrekkelijke man die me dan komt opzoeken.
Naam:
Jariesi
Leeftijd:
25 Jaar
Woonplaats:
Heerlen
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Ajakkie
29 Jaar · Vijfheerenlanden ·
gezellig, relaxed en op zoek naar leuke contacten. wie weet
Prive met leuke jongedame
Knuffje
25 Jaar · Zevenaar ·
Tjaaa een tikkeltje gek dat ben ik wel, ben hier niet opzoek naar een relatie eerder gewoon een leuke date, vanuit daar zien we dan wel verder. kussies
Sex contact met hete jongedame
Feestbeest
26 Jaar · Bergen op Zoom ·
Zoek jongens en meiden die willen feesten, drinken en misschien ook nog wel andere dingen;););) Ouder dan 25 hoeft niet te reageren!!!!
Email naar lieve jongedame
Georgina123
45 Jaar · Heusden ·
Eens even kijken of hier een leuke uitdagende man of vrouw te vinden is voor een heerlijke tijd. Ik ben Georgina, ik ben alweer eventjes single en heb al ruim ervaring met zowel mannen als vrouwen.
Chatten met leuke vrouw
Karina
41 Jaar · s-Hertogenbosch ·
Wil graag een date met een leuke man die ook nog eens lief en aardig is, maar ook een kei onder de lakens is.
Prive met hitsige vrouw