Meer info over Llara
Je hoort het wel vaker, een stel dat in een sleur zit.. Ik en mijn vriend hebben het nog heel gezellig samen, echter na zoveel jaren samen te zijn is het op seksueel gebied gewoon wat minder, hij accepteert het en ik ook. Ik zoek dus eigenlijk het liefst iemand die in dezelfde situatie zit als ik en zin heeft om regelmatig wat leuks te doen.
Naam:
Llara
Leeftijd:
38 Jaar
Woonplaats:
Westland
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Nansee
36 Jaar · Enschede ·
Ik ben Nancy heb inmiddels 5 jaar een relatie maar ben meer alleen dan dat ik samen met mijn vriend ben. Ik zoek iemand die regelmatig zin heeft om leuke dingen te doen samen.
Chatten met sexy milf
Princestonight
41 Jaar · Sudwest-Fryslan ·
lk ben een vrouw die graag geniet van t leven,lk kan dat ook alleen , maar met z? tweetjes kan t net iets mooier zijn!
Praten met lieve vrouw
Saabje22
30 Jaar · Schiedam ·
Hoi! Ik ben Sabine. Ik ben nieuw. Ik zoek een relatie met een man of een vrouw. Ik kijk er erg naar uit om nieuwe mensen te ontmoeten. Durf jij de uitdaging aan?
Sex met eenzame milf
Alice
63 Jaar · Moerbeke ·
Heyy,, ik weet niet goed wat ik hier over mezelf kan vertellen, daar kun je best zelf achter komen en over oordelen :) Je mag altijd alles vragen wat je wilt weten
Sex met eenzame bejaarde
Cecila
54 Jaar · Hardenberg ·
Laten we eerst eens beginnen met een leuke/spannende date en weer allebei eens goed genieten! Dan kan dat zeker iets op regelmatige basis worden;-) Ik kan me gemakkelijk verplaatsen trouwens.
Sex contact met sexy oma