Meer info over Portugesemeid
Heet als de zwoele nachten in een warm oord. Ik ben niet Nederlands. Er speelt Portugees bloed in me. Ik heb het temperament van een Zuid Europese en ik zoek een dito man. Iemand die mijn zwoelheid aankan.
Naam:
Portugesemeid
Leeftijd:
35 Jaar
Woonplaats:
Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Fayfay
37 Jaar · Velsen ·
Zo heel snel krijg je mij niet warm, maar als ik eenmaal warm ben dan ben ik direct ook gloeiend heet!
Contacteer hitsige moeder
Lindii
28 Jaar · Almelo ·
Eigenlijk ben ik niet zo specifiek ergens naar op zoek, ik wilde gewoon eens kijken wie ik hier tegen kom;) Eens zien of jij me kunt interesseren en wat je zoal te bieden hebt. Stuur me een leuk bericht en misschien komt hier nog iets leuks
Email naar sexy jongedame
AnneMaar
38 Jaar · Westland ·
Ja mijn naam is Annemarie en ik heb blond en blauwe ogen, bijna uit een sprookjesboek geslopen. Ga jij mee naar de bioscoop dat ik je kan pijpen. Is dat een droom en wil je die uit laten komen dan moet je dus met mij in contact komen. En dan
Prive; met eenzame moeder
Reena
29 Jaar · Zwolle ·
Heel benieuwd wie ik hier tegen het lijf zal gaan lopen .Ik ben wel op zoek naar vastigheid, iemand om regelmatig een leuke tijd mee te hebben en natuurlijk ook wel een beetje te genieten;-)
Contact met mooie jongedame
Lisaatje
26 Jaar · Vlissingen ·
Serieus, rustig qua karakter, leeftijd onbelangrijk als het maar goed klikt.
Praten met mooie jongedame