Meer info over Gonny
Als je man zich volstop met van allerlei medicijnen waardoor hij geen lust en zin meer heeft in de seks met mij, wat doe je dan? Juist je zoekt het elders!
Naam:
Gonny
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Tietjerksteradeel
Provincie:
Friesland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Marthaa
45 Jaar · Raalte ·
Hallo, ik ben een alleenstaande moeder van 38 jaar die het goed voor elkaar heeft. Het lijkt me leuk om in contact te komen met mannen die net als ik wat gezelschap zoeken, voel me regelmatig erg alleen en eenzaam.
Contacteer hete vrouw
Liliwij
29 Jaar · Tilburg ·
Zoek een lief maatje om leuke dingen mee te doen. Ben vrij nuchter persoon,beslist niet preuts en altijd mezelf.
Dating met eenzame jongedame
Tula
27 Jaar · Lelystad ·
Met mijn jonge leeftijd heb ik nog niet echt zin om mij echt al te binden want het leven betekent nog veel meer. Lekkere ontspanning en van het leven genieten. Zelf ben ik ook een heel romantisch type, ga graag naar de bioscoop, eens shoppen
Contacteer lieve jongedame
Jo-lan_da
52 Jaar · Arnhem ·
Hou wel van een beetje spanning, is al te lang geleden voor mij.. Ben je ook getrouwd en zit je in een sleur? Dan ben jij wat ik zoek.. Ook single mannen mogen natuurlijk reageren. Gr, Jolanda
Dating met hitsige oma
Milja
41 Jaar · Lelystad ·
Leeftijd en uiterlijk zeggen me niet veel. Ik ben gewoon opzoek naar een man met passie en die van langdurige seks houdt.
Dating met leuke vrouw