Meer info over Charona
Ik kan uren lang geil zijn, het gaat dan ook serieus niet weg. Ik zoek iemand die mij aan kan, iemand die het lang vol kan houden. Iemand die van nieuwe dingen uitproberen houdt en iemand die avontuurlijk is.
Naam:
Charona
Leeftijd:
29 Jaar
Woonplaats:
Venlo
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Iemke
28 Jaar · Nissewaard ·
Mijn vriend en ik zien elkaar niet heel vaak aangezien hij een eindje uit de buurt woont. Ik kom zeker niets tekort wanneer hij bij me is maar weken zonder intimiteit dat breekt soms wel op hoor!
Email naar hete jongedame
Loveflirt
45 Jaar · Hulst ·
Gewoon doen waar ik zin in heb...
Sex met sexy vrouw
Huismoe
37 Jaar · Achtkarspelen ·
Ik ben op zoek naar vriendschap of dating. Ik ben spontaan en wil af en toe iets doen.
Sexdate met sexy moeder
Lieneka
26 Jaar · Amersfoort ·
Een wijntje met een lekker sigaretje, ondertussen een leuke film kijken en als het een thriller is iemand om bij weg te duiken als ik bang wordt.
Email naar leuke jongedame
Beefertje
43 Jaar · Amsterdam ·
Single, geil en avontuurlijk aangelegd, wie spreekt dat aan hier. want ik zoek een man die het avontuur met mij aan wil gaan, geen vastigheid maar wel volop genieten. Ik heb een lekker lichaam, weet jij de juiste knopjes te vinden dan
Sex contact met geile vrouw