Meer info over Bi_Gabriella
Ik ben Gabriella en heb een leuke vriend. Ik heb me aangemeld omdat ik via hier een leuke vrouw zoek waar ik is lekker mee kan daten. Mijn vriend weet dat ik bi ben en heeft er ook geen probleem mee dat ik me hier heb aangemeld, hij vind het juist erg leuk en spannend dat ik dit doe.
Naam:
Bi_Gabriella
Leeftijd:
35 Jaar
Woonplaats:
Zwolle
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
LuckyME
47 Jaar · Rijswijk ·
Ik ben een vrolijke dame die zich graag laat verassen
Sex met hitsige vrouw
Pieke
25 Jaar · Antwerpen ·
Leuke meid, nog thuis wonend, binnenkort niet meer, zin om er een gezellige middag/avond van te gaan maken met een lieve, spontane man. Je mag best ietsje ouder zijn en uiterlijk is niet het belangrijkste.
Email naar leuke jongedame
Eilana
30 Jaar · Bonheiden ·
Stille waters, diepe gronden. Dat is een uitdrukking die mij op het lijf is geschreven. Bij een eerste kennismaking hou ik me wat op de achtergrond, maar eens ik je ken, dan zul je snel merken dat ik heel wat meer in huis heb en zijn mensen
Sexdate met mooie milf
Stiekempjes
49 Jaar · De Wolden ·
Leuke en lieve vrouw zoekt leuke en lieve man om mee af te spreken. Ik ben wel getrouwd, daar wil ik eerlijk in zijn. Ik hoop dat je er geen bezwaar tegen hebt.
Contact met lekkere vrouw
Esmee
65 Jaar · Medemblik ·
Ik ben het type 'stille wateren diepe gronden' ... maar aan jou de taak om uit te vinden op welk gebied!
Email naar lekkere bejaarde