Meer info over Kissforyou
Zou ik hem hier dan tegen komen, de man van mijn dromen? Ik hoop het want in het dagelijkse leven kom ik blijkbaar alleen de verkeerde mannen tegen en nu ik deze leeftijd heb wil ik daar toch wel heel graag verandering in brengen! Wie zoek ik? Gewoon een leuke man, leeftijd en huidskleur niet belangrijk. Het zou fijn zijn als je niet al te ver weg woont, maar als je echt heel leuk bent maakt me dat ook niet uit hoor!
Naam:
Kissforyou
Leeftijd:
32 Jaar
Woonplaats:
Bernheze
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Tattoogirlx
32 Jaar · Apeldoorn ·
Er is een ding wat ik niet ben en dat is verlegen, mocht onze date niks worden mag je altijd nog plaatjes kijken want ik heb een paar mooie tattoo's.
Prive met single milf
Di_va
44 Jaar · Mechelen ·
Het lijkt me zo heerlijk om samen te douchen, elkaar inzepen en elkaar ook te scheren, natuurlijk ook intiem. Daarna mag er van mij nog veel meer gebeuren. Liefste wel iemand uit de omgeving van antwerpen.
Email naar leuke vrouw
Nohype
54 Jaar · Antwerpen ·
Ik hou van lak en leer. Ik vind het fijn om laarzen te dragen onder een kort rokje. Heerlijk geil en opwindend. Ook vind het geil als een man in een pak van leer of lak loopt. Deel jij deze fetish?
Chatten met mooie oma
Stiekempjes
49 Jaar · De Wolden ·
Leuke en lieve vrouw zoekt leuke en lieve man om mee af te spreken. Ik ben wel getrouwd, daar wil ik eerlijk in zijn. Ik hoop dat je er geen bezwaar tegen hebt.
Contact met lekkere vrouw
E_ls
63 Jaar · Rijkevorsel ·
Ik zie er nog aardig uit voor mijn leeftijd al zeg ik het zelf. Op zoek naar een goedlachse, ondeugende man, die ook er ook nog behoorlijk zin in heeft. Binnen/buiten, ik vind alles prima!
Praten met lieve bejaarde