Meer info over Victoria
Ik heb eigenlijk alleen nog maar ervaring met vrouwen en zo goed als geen ervaring met mannen. Tijd dat hier verandering in komt denk ik zo.
Naam:
Victoria
Leeftijd:
36 Jaar
Woonplaats:
Eemsdelta
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Annne
55 Jaar · De Panne ·
Hallo, tja moeilijk om hier iets in t kort neer te zetten...ik ben een gezellige,aardige en goed luisterende vrouw die houd van af en toe uit gaan maar ook gezellig vind om lekker thuis op de bank een drankje te benuttigen met jou
Contact met eenzame oma
Annyso
46 Jaar · Tietjerksteradeel ·
Mijn lijf hunkert naar een man die het een keer wil verwennen. Ik kom in mijn relatie aardig wat te kort qua seksualiteit en hoop dat jij me kan geven waar ik al een lange tijd naar verlang.
Contact met mooie vrouw
EdithANx
32 Jaar · Zeewolde ·
Ik wil een keer anale seks proberen. Maar ik weet niet hoe ik dat moet doen. Dus zoek ik via deze weg een man of meerdere die dat met me willen doen.
Contact met hete milf
Pilllaatje
37 Jaar · Berlaar ·
Lekker en geil!!
Sexdate met hitsige moeder
LiefLiefjE
35 Jaar · Mechelen ·
Ik ben opzoek naar een leuke en vooral nette man ik woon in Antwerpen
Prive; met hitsige milf