Meer info over Rikkierik
Als ik een man was, zou ik de hele dag met mezelf aan de gang gaan. Zo makkelijk klaarkomen, dat is geweldig. Maar ik ben geen man. Ik heb er wel één nodig. Om mij klaar te maken. Je hebt wel een beetje geduld toch? Want imk doe er wel lekker lang over om klaar te komen.
Naam:
Rikkierik
Leeftijd:
32 Jaar
Woonplaats:
Smallingerland
Provincie:
Friesland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Rijpevrucht
47 Jaar · Emmen ·
Ik ben zo rusteloos. Ik heb eigenlijk alles wat ik wil, een man, kind en huis. Zelfs de hond ontbreekt niet. Toch ben ik onrustig en zoek ik een beetje meer spanning en avontuur in mijn leven.
Dating met lekkere vrouw
WilMeer
55 Jaar · Haarlem ·
Zoek iemand die het ook serieus meent!!
Prive met eenzame oma
Mary-C
46 Jaar · Heerenveen ·
Ik ben opzoek naar een maatje, die net als ik nog wel genieten en in een relatie zit.
Sexdate met mooie vrouw
Din2
55 Jaar · Westland ·
Ik vind het ontzettend geil als je me als asbak gebruikt. Ik moet mijn mond voor je open doen en al je as opvangen. Als je me eerst insmeert met olie dan blijft het lekker plakken op mijn hele lichaam. Dus wil jij me als je human ashtray gebruiken,
Email naar sexy oma
Heeftzin
51 Jaar · Heemskerk ·
Hallo, ik ben een single uit Noord Holland en ik zoek een lekkere erotische massage. Laat van je horen en als dank lik ik jouw lolly. Hoe eerder jij reageert, hoe eerder jij een plaatselijke zwelling krijgt met een happy end.
Email naar single oma