Sexdate met hitsige oma LekkerLatten (51)
Meer info over LekkerLatten
Er is al een man is het spel, maar daar woon ik niet mee samen. Ik vind het belangrijk een mate van vrijheid te behouden, om dingen op mijn manier nog te mogen ervaren. Spreekt jou dit aan? Het moet niet te moeilijk zijn, dus gebonden mannen kunnen ook bij mij terecht. Ik hou van lichte SM, niet extreem en verder sta ik ook voor veel open. Sla mij maar over als je alleen van wining & dining houd, ik zoek (vaker) kortstondig avontuur en niets emotioneel gebonden.
Naam:
LekkerLatten
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Aa en Hunze
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder

Akkie
55 Jaar · Coevorden ·
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo
Chatten met geile oma
Mo_niek
39 Jaar · Kampen ·
Hey everybody :) het lijkt me leuk om in contact te komen met een of meerdere van jullie om wie weet iets leuks te doen of bij te kletsen samen haha!
Prive; met hete moeder

Marriem
55 Jaar · Waalwijk ·
Ben jij die man, die bij mij past en me laat lachen? Samen lachen en dingen ondernemen is toch leuker!
Dating met eenzame oma
SaskiaBBW
37 Jaar · Wijnegem ·
Ik ben elke dag lekker geil en heb grote borsten die puur natuur zijn. Ik vind het lekker als er met mijn borsten gespeeld word of dat een man mij tussen mijn borsten neukt.
Sex met lekkere moeder