Meer info over LekkerLatten
Er is al een man is het spel, maar daar woon ik niet mee samen. Ik vind het belangrijk een mate van vrijheid te behouden, om dingen op mijn manier nog te mogen ervaren. Spreekt jou dit aan? Het moet niet te moeilijk zijn, dus gebonden mannen kunnen ook bij mij terecht. Ik hou van lichte SM, niet extreem en verder sta ik ook voor veel open. Sla mij maar over als je alleen van wining & dining houd, ik zoek (vaker) kortstondig avontuur en niets emotioneel gebonden.
Naam:
LekkerLatten
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Aa en Hunze
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Avontuurtje
33 Jaar · Sudwest-Fryslan ·
Altijd wel zin in een avontuurtje en sta voor een hoop dingen open. Anaal en af en toe een trio ben ik niet vies van hihi
Sex contact met eenzame milf
Sexbudddy
58 Jaar · Breda ·
Sex, spanning, sensatie avontuur en nog veel meer.. Een relatie is niet voor me weggelegd gezien ik moeite heb met monogamie, ik ben dol op sex en wil er zoveel mogelijk van genieten, het liefst met een vast sexmaatje.
Praten met geile oma
Pantertje
29 Jaar · Assen ·
Mijn vriend en ik gaan allebei onze eigen weg. We hebben dit in goed overleg beslogen. Ons sexleven staat op een laag pitje en daarom hebben wij besloten om elkaar wat vrijer te laten. Verliefd worden is den boze dus het gaat mij ook echt
Sexdate met sexy jongedame
Hippytrippy
33 Jaar · Dronten ·
Door mijn drukke studie en baan kom ik niet meer aan afspreken toe. Toch wil ik ook net als ieder ander af en toe lekker genieten.
Contact met eenzame milf
Janekk
42 Jaar · Het Hogeland ·
Ik zoek een leuke man, beetje avontuurlijk zou mooi zijn. Ik sta open voor een relatie op termijn, eerst maar eens kennis maken. Ik heb een aantal leuke hobby's, vermaak mij dus prima. Toch mis ik iets in mijn leven, en wie weet ben jij
Chatten met mooie vrouw