Meer info over MeesteresCIS
Ik zoek iemand die openstaat voor CIS (compleet onherroepelijke onderwerping). Ik ben een jonge maar ervaren Meesteres. Wat je bij mij kan aantreffen/ervaren is: Bondage met name handboeien, kettingen en ben mij aan het verdiepen in Shibari. klemmen zowel Japanse klemmen als schaarklemmen, ponnyplay, plasseks, elektroshocks en vernedering, facesitting en smothering.
Naam:
MeesteresCIS
Leeftijd:
26 Jaar
Woonplaats:
Bornem
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Houvannetje
28 Jaar · Nieuwkoop ·
Om hier iets neer te zetten is zooo saai en ik ben echt alles behalve saai.
Chatten met lieve jongedame
Lichtigpunt
43 Jaar · Groningen ·
Nieuw hier, zie er niet slecht uit maar ben ook geen model, is zien wat er hier zoal kan gebeuren.
Praten met eenzame vrouw
Lipgloss
37 Jaar · Zwolle ·
Voor mij hoeft er niet gelijk een vaste relatie te komen, ik had zelf in gedachten om eerst elkaar beter te leren kennen en dan wat de toekomst uit gaat wijzen merken wij wel.
Email naar lekkere moeder
Denice092
33 Jaar · Groningen ·
Lekker, leuk en lief soms stoer, ja dat is wat ik hier zoek. Wat ouder vind ik ook wel yammie hoor dus kom maar. :) Dan kunnen we genieten en elkaar lekker verwennen.
Chatten met lekkere milf
Sarah1992
30 Jaar · Berg en Dal ·
Vlotte meid, best wel druk leven, maar leuk, kom hier even rondneuzen. You never know.....
Contact met hitsige milf