Meer info over Lelii
Hee hallo, ik ben een zeer actieve dame en houd ook niet van passieve mannen. Je moet wel een beetje moeite voor me doen en ik houd van sex op veel plekjes en veel standjes, geen minuten maar uren genieten.
Naam:
Lelii
Leeftijd:
46 Jaar
Woonplaats:
Epe
Provincie:
Gelderland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Durfjehet
48 Jaar · Groningen ·
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel
Contacteer lekkere vrouw
Emmtot
51 Jaar · Amsterdam ·
opzoek naar een romantische,warme man van 40-55 jaar oud.
Chatten met hitsige oma
Dariannaa
50 Jaar · Buren ·
Gescheiden, en soms voel ik mij best eenzaam ondanks mijn leuke baan en leven.
Praten met hitsige oma
Elisabeth5
72 Jaar · Moerdijk ·
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het
Contacteer lieve bejaarde
XKimmy
41 Jaar · Tilburg ·
Vrij als een vogel en flirtend door het leven, dat zijn twee dingen die goed met mij overeen komen. Geef mij een leuke tijd, dan beleef je iets speciaals tussen ons. Nieuwsgierig geworden? Dan weet je wat je moet doen.
Praten met hitsige vrouw