Meer info over Gabri
Ik heb mijn soulmate gevonden in mijn man en die wil ik ook nooit meer kwijt, ondanks dat mijn man en ik ook heel erg verschillen weten we wel wat we willen. We houden onze relatie omdat we zonder elkaar niet kunnen maar laten elkaar wel vrij zodat we wel onze behoeftes kunnen najagen.
Naam:
Gabri
Leeftijd:
60 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Happyfloor
43 Jaar · Utrecht ·
Nu je toch eenmaal binnen bent gevallen bij mijn profiel kunnen we net zo goed samen praten hoe je de dingen voor je ziet, op gebied van seks ben ik een tikkeltje onderdanig, maar menig man weet daar wel raad mee neem ik aan.
Email naar hete vrouw
Hvliefst
34 Jaar · Huizen ·
Leuk dat je even komt spieken op mijn profiel, lijkt het je leuk eens te kletsen?
Sex contact met single milf
Overalennergens
38 Jaar · Almere ·
Via deze weg kom ik misschien wel die leuke man tegen die ik nog niet bij de supermarkt ben tegen gekomen
Email naar leuke moeder
Knufffieh
43 Jaar · Helmond ·
Gek op knuffelen ben ik en dan bedoel ik niet met mijn knuffelbeer, maar ik zoek een echte knuffelbeer, een man die daar ook gek op is, je mag best wel een beetje mollig en groot zijn;-)
Sexdate met geile vrouw
Denkaajou
37 Jaar · Olst-Wijhe ·
Ik ben op zoek naar een man waar ik het heel leuk mee kan hebben maar waar ik ook een klik mee heb. Lukt het niet meteen dan zal ik al mijn vrouwelijke charmes gebruiken. Wedden dat je dan al helemaal weg smelt.
Sex contact met hitsige moeder