Meer info over Eleonoor
ik ben iemand die zich nergens voor schaamt, ik ben al ietsje ouder maar dat zegt toch niets. Je moet doen waar je je goed bij voelt en zo ben ik. Ik ben ook nog erg actief qua sex en zoek iemand om dit mee te delen.
Naam:
Eleonoor
Leeftijd:
63 Jaar
Woonplaats:
Midden-Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Coffeegek
64 Jaar · Noardeast-Fryslan ·
Als je op zoek bent naar een leuke Friezin dan heb je die nu gevonden. Ik ben een lieve single vrouw, ik hou er van om leuke dingen te doen en ben gek op koffie.
Sex contact met lekkere bejaarde
Lisaatje
26 Jaar · Vlissingen ·
Serieus, rustig qua karakter, leeftijd onbelangrijk als het maar goed klikt.
Praten met mooie jongedame
FannyFan
24 Jaar · Harderwijk ·
De beste manier om klaar te komen als je alleen bent is natuurlijk vingeren en met een vibrator, maar dat ben ik wel zat! Als jij me kan helpen heel erg graag! Ik ben wel een ondeugende tijger , daar ben ik gewoon eerlijk in. Als jij me kan
Contacteer lekkere tiener
Renezzzz
26 Jaar · Noordoostpolder ·
Een jonge maar erg geile meid die seks wil en niet weet van stoppen. Urenlang kan ik doorgaan met iemand die net als mij flink geil is en dat ook lang volhoud.
Prive met hete jongedame
SharonVM
30 Jaar · Anderlecht ·
Ik ben een single meid. Ik zoek een vriend, een eerlijke, en verzorgde man.
Email naar mooie milf