Sex met sexy oma Claudia (51)

Meer info over Claudia
			 ik ben een vriendelijke vrouw die houd van lachen, betrouwbaar, recht door zee, ik ben moeder van drie, een is allang uit huis ik woont met mij twee dochters. ik ben geen bar type ik rook wel. ik hou van gezelligheid samen uitgaan leuke dingen doen het kan ook thuis lekker op de bank zijn om elkaar te knuffelen.
			Naam:
Claudia
				Leeftijd:
51 Jaar
				Woonplaats:
Veendam
				Provincie:
Groningen
				Land:
Nederland
			Anaal:
Misschien
				Slikken:
Misschien
				Discreet:
Beetje
				Bi-curious:
Een beetje
				Condoom:
Met
			
Marie
						62 Jaar · Groningen · 
						 Hallo ik ben Marie een vrouw die erg veel waarde hecht aan eerlijkheid vertrouwen hou van muziek koken de gezellige dingen van het leven alles samen doen ....hou van romantische dingen ...van de zee ben creatief hou van schilderen
						Praten met leuke bejaarde
						Michellllee
						39 Jaar · Utrecht · 
						 Ongeremde en gepassioneerde sex is wat ik zoek. Ik hou van pure erotiek en het hele spel eromheen. Ben sinds een jaar single en ik wil het ervan gaan nemen met een passievolle en sensuele man. 
						Dating met lekkere moeder
						Nizin
						47 Jaar · Zevenaar · 
						 Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop 
						Contacteer mooie vrouw
						
Xyou
						30 Jaar · Hellendoorn · 
						 Lieve leuke meid die niet op zoek is, maar wel gevonden wil worden door jou. Ben niet een typisch meisje meisje. Ik doe gerust gezellig mee met de jongens 
						Contacteer leuke milf
						
Whatodo
						45 Jaar · Baarle-Nassau · 
						 Tamara hier een gezellige meid die altijd in is voor een dolletje. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd. Ik woon op mezelf en heb geen kinderen. Ik zoek een man die met beide benen op de grond staat. 
						Praten met eenzame vrouw