Meer info over Plusplus
Ben rustig, relaxt en af en toe als het gezellig is druk persoon. Ben niet van het eindeloze chatten of appen......tenslotte is een face to face gesprek een stuk interessanter.
Naam:
Plusplus
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Haaksbergen
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Poiz
50 Jaar · Urk ·
Oke ik geef toe ik kan best wel vreemde extreme wensen hebben.. maar het is toch ook leuk om dingen te proberen?
Dating met lieve oma
Asiata
23 Jaar · Antwerpen ·
Ik heb een zwak voor Aziatische mannen, maar ook Zuiderse types. Daarom sla ik de rest niet af hoor. Als het klikt klikt het :-)) en dan ga ik er helemaal voor.
Sex contact met mooie tiener
Extrema
32 Jaar · Groningen ·
Zoek jij hetzelfde als ik, dat zou helemaal super zijn. Ik houd niet zo van die soft sex, alleen maar wat op en neer, maar echt alles doen wat in onze hoofden omgaat, van mij mag dat aardig extreem zijn en daar heb ik ook al behoorlijk ervaring
Prive; met sexy milf
Pittigblond
62 Jaar · Nieuwegein ·
Héé..Ik ben een Dominante vrouw die graag in mooie pikante lingerie rondloopt. Ik zoek via hier een leuke(leeftijd maakt me niks uit) spontane man met wie ik het gezellig kan hebben. Je moet me wel wat te bieden hebben.
Prive; met lekkere bejaarde
Feestbeest
26 Jaar · Bergen op Zoom ·
Zoek jongens en meiden die willen feesten, drinken en misschien ook nog wel andere dingen;););) Ouder dan 25 hoeft niet te reageren!!!!
Email naar lieve jongedame