Meer info over Sweeting
Ben al een tijdje op zoek naar een leuke man. Liefst een normale, verzorgde man die begrijpt dat seks belangrijk is in het leven. Als je dus boven de 40 bent en geen zin meer in lekkere seks hebt hoef je niet te reageren.
Naam:
Sweeting
Leeftijd:
49 Jaar
Woonplaats:
Laarne
Provincie:
Oost-vlaanderen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Diewertje
30 Jaar · Almere ·
Toch wel spannend dat ik deze stap heb durven zetten en ook wel echt nieuwsgierig naar wat voor reacties ik zal krijgen hier. Ik ben een eeuwige studente met mijn eigen flatje en ook veel leuke hobbies en vrienden, maar zeker wel tijd
Praten met lekkere milf
Loveinkt
34 Jaar · Blaricum ·
Sowieso moet je geen moeite hebben met tattoo's en piercings. Ik heb nog meer piercings, alleen die zitten op plekken wat niet zo netjes is om op de foto te zetten hier haha Dus waar ze zitten mag je raden.
Sexdate met single milf
Marriem
55 Jaar · Waalwijk ·
Ben jij die man, die bij mij past en me laat lachen? Samen lachen en dingen ondernemen is toch leuker!
Dating met eenzame oma
Jahoor
62 Jaar · Zaanstad ·
Hou jij van paar maatjes meer met alles erop en eraan?
Contacteer hitsige bejaarde
Knuffje
25 Jaar · Zevenaar ·
Tjaaa een tikkeltje gek dat ben ik wel, ben hier niet opzoek naar een relatie eerder gewoon een leuke date, vanuit daar zien we dan wel verder. kussies
Sex contact met hete jongedame