Meer info over Antizeur
Geen gedoe geen gezeur alleen maar seks. Meer heb ik er niet over te zeggen. Hoeft ook niet want het gaat alleen om de seks toch?
Naam:
Antizeur
Leeftijd:
44 Jaar
Woonplaats:
Ede
Provincie:
Gelderland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
LingerieKelli
74 Jaar · Westerkwartier ·
Ik houd wel van een rollenspel en trek daarvoor graag mijn witte jas voor aan en hang mijn stethoscoop om mijn nek. Een onderzoekje bij jou kan zeker geen kwaad en zal eens voelen of je ballen geen mankementen vertonen en of je lul nog
Praten met geile bejaarde
Nannana
43 Jaar · Tiel ·
Rustige vrouw, 2 kids, opzoek naar initmiteit en seks
Sex met hete vrouw
Goudlok
43 Jaar · Merelbeke ·
Ik zit in een relatie, maar we laten elkaar vrij om nieuwe mensen te leren kennen. Dus je hoeft niet bang te zijn dat hij jaloers gaat worden, hij doet wat hij wil en ik ook. Een perfecte regeling.
Chatten met geile vrouw
Emma50
57 Jaar · Haarlem ·
Ben een spontane vrouw die wel van een lolletje houd, tevens kan ik ook wel serieus zijn als het moet maar ja een dag niet gelachen is een dag niet geleefd.
Chatten met hitsige oma
SmokeMe
26 Jaar · Lochristi ·
Roken het geeft me een kick. Onbeschrijfelijk. Wie houdt er ook van?
Prive met geile jongedame