Meer info over Lotteke
Ben momenteel in de beginfase van een echtscheiding. Ben 20 jaar getrouwd geweest en heb eigenlijk tijdens deze 20 jaar zowat alle activiteiten (buiten werk) samen met mijn man gedaan waardoor ik me nu nogal eenzaam voel. Heb 2 dochters van bijna 17 en 20 jaar die stilletjesaan hun eigen weg gaan.
Naam:
Lotteke
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Sint-Truiden
Provincie:
Vlaams-Limburg
Land:
België
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Sweetbunny
32 Jaar · Roosendaal ·
Mannen vinden mij vaak veel te wild in bed. Nou zo ben ik en daar hou ik van. Zoek een kerel die me bij kan houden.
Email naar lieve milf
Campingvrouw
45 Jaar · Zwolle ·
No-nonsens, down to earth, praktisch en positief ingesteld. Ongeduldig, veels te eerlijk en direct... Maar je weet tenminste wat je aan me hebt.
Email naar geile vrouw
Leanah
34 Jaar · Amsterdam ·
Eens even gluren hier of er nog leuke mannen zijn uit noord holland. Je hoeft niet super knap te zijn of stinkend rijk, maar het oog wilt ook wat natuurlijk. Ik ga graag naar pretparken, dierentuinen etc, zeker met mooi weer, zou leuk
Sexdate met hitsige milf
Darby
27 Jaar · Stekene ·
Ik ben eigenlijk een heel gewone meid, maar ook ik ben zo nu en dat in voor iets geks. Het leven is al serieus genoeg en daarom is het zo belangrijk om de plezier de overhand te laten nemen. Nu alleen nog iemand vinden waar ik dit mee kan delen.
Email naar eenzame jongedame
Rita
64 Jaar · Bunnik ·
Je bent nu vast en zeker nieuwsgierig geworden naar wat ik jou allemaal te bieden heb en ik kan je zeggen dat is heel wat! Ik ben erg ervaren in bijna alles en deins niet gauw ergens voor terug. Als je het nog aandurft dan hoor ik gauw van
Sex met single bejaarde