Meer info over Doraaah040
Ik wil heel graag een leuke man ontmoeten waar ik het erg gezellig mee ga hebben. Eerst wil ik graag dat wij elkaar beter leren kennen door middel van bijvoorbeeld een etentje of een drankje. Als dat klikt kunnen we kijken of wij meer dingen gemeen hebben. Je moet in ieder geval wel wat geduld met mij hebben want ik ben wel voorzichtig met wie ik afspreek.
Naam:
Doraaah040
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Tynaarlo
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Analie
40 Jaar · Brakel ·
Er is iets waar ik vreselijk naar verlang en naar wat mijn man mij niet kan geven, ja ik zit in een relatie maar wij hebben een open relatie en mijn man weet dat ik hier ben. Sterker nog hij heeft mij juist de laatste zet gegeven. Mijn grootste
Sex contact met single moeder
Mmilou
37 Jaar · Pekela ·
Voor mijn omgeving wil ik het verborgen houden dat ik hier een spannende man zoek. Heb bruine ogen en bruine haren en hou van eigenlijk alles wel.
Sexdate met mooie moeder
Geengelul
27 Jaar · Amstelveen ·
Lang leve het vrijgezelle leven, zuipen, roken en neuken dat is mijn motto die van jou ook? AUB niet reageren als je een saaie zak bent))
Chatten met geile jongedame
Caelyn
48 Jaar · Lier ·
Dit is niet de eerste keer dat ik op zoek ben naar een seks date en denk ook niet de laatste keer, wat zoek ik in een seks date: een leuke man die weet wat lekker is en die het wel langer vol houd dan 5 minuten, moet wel de moeite waard zijn toch!
Chatten met mooie vrouw
Andreaa
43 Jaar · Noordoostpolder ·
Kus mijn nek. Bijt me. Trek aan mijn haar. Houd me vast. Gebruik je tong. Laat me kreunen. En stop niet voor ik tril
Dating met sexy vrouw