Email naar geile vrouw lifeisforliving (48)
Meer info over Lifeisforliving
Single lady, klaar voor een nieuwe liefde. Zelfstandig en ondernemend.
Het begint met een date, daarom staat er geen relatie. Dat is iets wat zal moeten groeien, indien het klikt uiteraard ;-).
Naam:
Lifeisforliving
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Borger-Odoorn
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Marijke
37 Jaar · Alkmaar ·
Ik ben een vrij gezellige vrouw die met beide benen op de grond staat.ik heb 2 kinderen die bij mij wonen.
Praten met eenzame moeder

Vrijemeid
25 Jaar · Buren ·
Ik ben niet van de preutse, in tegendeel. Oké, misschien wel een beetje, want bloot op internet daar doe ik niet aan.
Praten met hitsige jongedame

Moka
30 Jaar · Bronckhorst ·
Ik heb grote borsten waar ik zelf graag mee speel, maar ik hoop iemand te vinden die dit een keertje samen met mij wil doen. Dus ben je een echte borstenman en hou je van het op z’n Russisch doen, dan ben je bij mij aan het juiste adres.
Chatten met leuke milf

Asun
40 Jaar · Almere ·
Woon samen met mijn vriend maar hebben al een hele tijd geen seks meer met elkaar. Ben voor veel in en ben dan ook opzoek naar een man die mij kan geven wat mijn vriend mij niet kan geven.
Praten met lieve moeder