Meer info over Mariekaas
ik ben een spontane gezellige vrouw die heerlijk lui een dag thuis kan zijn of het weekend, maar op stap gaan of iets leuks doen ben ik ook zeker voor in. en af en toe een festival bezoeken vind ik ook heel leuk!
Naam:
Mariekaas
Leeftijd:
42 Jaar
Woonplaats:
Stichtse Vecht
Provincie:
Utrecht
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Lieneka
26 Jaar · Amersfoort ·
Een wijntje met een lekker sigaretje, ondertussen een leuke film kijken en als het een thriller is iemand om bij weg te duiken als ik bang wordt.
Email naar leuke jongedame
Racachella
38 Jaar · Almere ·
Een feestbeest kan ik mezelf wel noemen stoer en lekker uit mijn dak gaan op een feest, een relatie heb ik niet en eerlijk gezegd zit ik er niet op te wachten.
Prive; met hitsige moeder
Korry
39 Jaar · Groningen ·
Het is niet zo leuk om alleen te zijn. Vaak wel, dan kan ik lekker doen en laten wat ik wil. Maar nog vaker niet. Dan voel ik me alleen en mis ik een sterke man om me heen, die beslissingen voor me neemt als het even moeilijk is. Mis jij een vrouw
Contact met leuke moeder
Cat-suit
53 Jaar · Roermond ·
Ik val op jongere mannen, mannen met een goed uithoudingsvermogen.
Sexdate met mooie oma
Bauww
50 Jaar · Brugge ·
Sta open voor een nieuwe man in mijn leven. Ik zoek wel een man die alleen voor mij gaat en niet naar een andere vrouw stapt.
Email naar eenzame oma