Meer info over Humor
Ik hou wel van een beetje humor!
Naam:
Humor
Leeftijd:
42 Jaar
Woonplaats:
Amsterdam
Provincie:
Noord-Holland
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Din2
55 Jaar · Westland ·
Ik vind het ontzettend geil als je me als asbak gebruikt. Ik moet mijn mond voor je open doen en al je as opvangen. Als je me eerst insmeert met olie dan blijft het lekker plakken op mijn hele lichaam. Dus wil jij me als je human ashtray gebruiken,
Email naar sexy oma
Rijpevrucht
47 Jaar · Emmen ·
Ik ben zo rusteloos. Ik heb eigenlijk alles wat ik wil, een man, kind en huis. Zelfs de hond ontbreekt niet. Toch ben ik onrustig en zoek ik een beetje meer spanning en avontuur in mijn leven.
Dating met lekkere vrouw
Toetje
49 Jaar · Den Haag ·
Hey...ik ben een leuke sterke vrolijke ondernemende vrouw die lekker wil genieten
Sex contact met lekkere vrouw
InezzzzzzzZ
28 Jaar · Drimmelen ·
Ik woon eindelijk op mezelf en kan nu doen en laten wat ik zelf wil, hier wil ik dan ook vollop gebruik van maken.
Contacteer leuke jongedame
StouteSilv
56 Jaar · Venlo ·
Nu weer een tijdje single en ik verlang weer naar een man. iemand die weet wat een vrouw nodig heeft mijn lijf van top tot teen verwend en die mij laat gloeien en kreunen van genot.
Sex contact met hete oma