Meer info over Elsgenietertje
Mijn meest gevoelige plekje vraagt om aandacht en ik vertel je graag welk plekje dat is. Stuur me een geil berichtje en ik zal je laten weten waar je mijn gevoelige plekje kunt vinden.
Naam:
Elsgenietertje
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Eijsden-Margraten
Provincie:
Limburg
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
FemDom
45 Jaar · Hof van Twente ·
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij.
Contact met sexy vrouw
Kathy
44 Jaar · Winterswijk ·
Niet alles is wat het lijkt. Ik kijk misschien wat ondeugend, maar ik kan ook best serieus zijn. dat ligt er maar aan in wat voor bui ik ben. Het kan vriezen, het kan dooien. Maar ik weet zeker dat ik jou helemaal ontdooien kan. Kom op en
Prive met mooie vrouw
Blancanaal
36 Jaar · Zoetermeer ·
Ik ben een eerlijke spontane vrouw die opzoek is naar een geile date.. het liefst in de omgeving van Rotterdam
Contact met geile milf
Thirza
26 Jaar · Roermond ·
Tienermeisje van 18 jaar zoekt een rijpere man om ervaring op te doen.
Contact met lieve jongedame
Extrema
32 Jaar · Groningen ·
Zoek jij hetzelfde als ik, dat zou helemaal super zijn. Ik houd niet zo van die soft sex, alleen maar wat op en neer, maar echt alles doen wat in onze hoofden omgaat, van mij mag dat aardig extreem zijn en daar heb ik ook al behoorlijk ervaring
Prive met sexy milf