Meer info over Reindje
Hoi ik ben Raghnilde. Om met de deur in huis te vallen.... Tientallen jaren geleden ben ik slachtoffer geworden van een woningbrand. De littekens op mijn armen spreken boekdelen. Ik zoek iemand die hier niet op afknapt, want dat doet mijn partner naar mijn gevoel wel. Ik zoek liefde en seks op regelmatige basis.
Naam:
Reindje
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Zoersel
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Mariannen
53 Jaar · Nijlen ·
Ben niet meteen op zoek naar seks, ik zoek een serieuze man die samen met mij een relatie wil op bouwen, met alles er op en er aan. Wil wel weten wat jij precies zoekt dan kunnen we samen kijken of het klikt.
Praten met lekkere oma
NieuwLeventje
38 Jaar · Kampen ·
Helaas ben ik een lange tijd ziek geweest en heb ik geen tijd gehad om te genieten van het leven. Nu is het moment daar en kan ik weer gaan genieten. Ik zoek een man die dat samen met mij wilt gaan doen. Leeftijd doet er niet zo veel toe als
Praten met lieve moeder
Oudstout
62 Jaar · Nieuwegein ·
Ik ga als het lekker weer is graag naar het naaktstrand, de sauna, zwembad. Ik vind dat heerlijk, lekker uitrusten en even aan helemaal niks denken. Zoek eigenlijk iemand met dezelfde interesses.
Email naar mooie bejaarde
Vianette
39 Jaar · Tubbergen ·
Wat dacht je van samen een pornofilm kijken en alles wat we doen in de praktijk brengen? Ik ben geen bang vogeltje en durf alles. Als jij nu de film verzorgt dan zorg ik voor de hapjes en drankjes. Eventueel speeltje erbij en onze avond
Chatten met lekkere moeder
50plusser
58 Jaar · Simpelveld ·
Vandaag begint mijn nieuwe leven, wie gaat me daar bij helpen???
Contacteer sexy oma