Contacteer lieve bejaarde Elisabeth5 (72)
Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met

Blondiee
34 Jaar · Het Hogeland ·
Vrolijke blondine, alweer een tijdje zonder man en het valt toch wel erg tegen om elke dag in een leeg huis thuis te komen. Vul jij die leegte bij me op?
Sex met hete milf

LotTTExx
33 Jaar · Sittard-Geleen ·
Ik zoek een sexdate alleen reageren als je net als ik een foto van jezelf hebt.
Prive met mooie milf
KinkyWW
37 Jaar · Amsterdam ·
Word er heel geil van als een man me zegt hoe graag die met me wilt neuken, andere dingen waar ik geil van word zijn; gelikt worden aan me oorlel, me lekker hard aan me haren trekken, op me billen geslagen worden (alleen tijdens de sex anders
Sex contact met eenzame moeder
SweetBlonde
56 Jaar · Apeldoorn ·
Zou het fijn vinden om een man te vinden die net als ik opzoek is naar een regelmatig contact zonder direct vast te zitten aan elkaar, heb een hekel aan klef gedoe.
Contacteer single oma
Olga
59 Jaar · Eemnes ·
Ik zit hier voor een date, niet voor het uitwisselen van mail gegevens of telefoon nummers. Ik wil een date en bij die date beslis ik of ik verder wil en je mijn gegevens geef.
Sexdate met single oma