Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Duckface
34 Jaar · Groningen ·
Een sexbuddy is wat ik zoek, ben gebonden maar mis de sex.. Als niemand erachter komt is het voor mij prima.
Praten met hete milf
Creapy
28 Jaar · Maastricht ·
Wat ik hier zoek? Op dit moment vooral gezelligheid, en dan kijken wat er verder kan ontstaan... wie weet... 
Prive met lieve jongedame
Michellllee
39 Jaar · Utrecht ·
Ongeremde en gepassioneerde sex is wat ik zoek. Ik hou van pure erotiek en het hele spel eromheen. Ben sinds een jaar single en ik wil het ervan gaan nemen met een passievolle en sensuele man.
Dating met lekkere moeder
Hotlisaa
33 Jaar · Halen ·
Ik ben gek op mannen en vooral op sex met mannen. Ik flirt graag en ik ben een echte verleidster.
Chatten met geile milf
Sexbuddy
37 Jaar · Velsen ·
Gewoon zin in een lekker geil maar vooral spannend avontuur als we het leuk vinden dan is het zeker voor herhaling vatbaar.
Sex met single moeder