Meer info over Elisabeth5
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Naam:
Elisabeth5
Leeftijd:
72 Jaar
Woonplaats:
Moerdijk
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
Nederland
Anaal:
Misschien
Slikken:
Misschien
Discreet:
Ja
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Cat-suit
53 Jaar · Roermond ·
Ik val op jongere mannen, mannen met een goed uithoudingsvermogen.
Sexdate met mooie oma
Cloenty
32 Jaar · Ninove ·
Ik heb een relatie maar wat mis ik die passie en soms dat ondeugende. Zelf ben ik een heel ondeugende dame en hou wel van een spelletje. Hiermee weten jullie al wat ik zoek.
Sex met geile milf
Mature_Karla
55 Jaar · Wijnegem ·
Jong of oud? Het maakt mij in het geheel niet uit. Wanner jij over een flink libido beschikt en vindingrijk bent in het behagen van een vrouw op leeftijd vind ik het goed.
Sex contact met single oma
Bo0bo0
34 Jaar · Castricum ·
Lang neuken en elkaar gek maken dat is wat ik het liefste wil! Ik wil dat jij mij lekker gaat vingeren en het liefst nog gaat beffen, en dan pijp ik jou en trek ik jou! Ik masseer jouw pik zodat die heerlijk hard is! Hou niet van slap gelul
Dating met hitsige milf
Clara
37 Jaar · Grobbendonk ·
een spontane, lieve en eerlijke vriend om leuke dingen mee samen te doen mis ik in mijn leven
Contacteer leuke moeder