Meer info over Beginneling
Ik ben een beginneling in de wereld van bdsm, erg weinig ervaring nog en ik wil erg graag bijleren. Maar wel door een niet al te strenge meester, want daar ben ik nog niet aan toe. Het lijkt me heerlijk om vastgebonden te worden en dat ik dan totaal geen controle meer heb over wat er gaat gebeuren met me.
Naam:
Beginneling
Leeftijd:
35 Jaar
Woonplaats:
Enschede
Provincie:
Overijssel
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Ja
Condoom:
Zonder
Maaaike
52 Jaar · Leeuwarden ·
Geen poespas of gedoe. Ik zoek gewoon iemand voor lekkere sex af en toe. Geen gezeur achteraf maar gewoon goede afspraken maken.
Praten met sexy oma
Chivaahh
30 Jaar · Lede ·
Hey, ook op zoek? Zoek niet langer, want je hebt mij gevonden. Ik ben een levenslustige, prettig gestoorde meid met het hart op de juiste plaats. Ik ben op zoek naar een pittige man, die weet wat hij wil en liefst heel erg passioneel is.
Contact met lieve milf
Partymuis
47 Jaar · Groningen ·
Ik vind het heerlijk om soms helemaal los te gaan, heb alles wel is geprobeerd, ben van de drugs, drank en rock en roll. Best pittig en niet op mijn mondje gevallen.
Sexdate met lekkere vrouw
Geentabboes
44 Jaar · Achtkarspelen ·
Best extreem in doen en laten, hou ervan om mijn grenzen te verleggen en zoek iemand die open minded is en niet vies van wat kinky sex
Contacteer eenzame vrouw
Sweetsnoep
56 Jaar · De Friese Meren ·
Een warme vrouw die opzoek is naar een warme man, iemand die grappig is en vooral zichzelf is. Een onenightstand of een eenmalig pleziertje is niet wat ik zoek, een leuke ongedwongen date zonder verplichtingen wel.
Contacteer hitsige oma