Meer info over Akkie
Ik ben niet snel verlegen en ook sta ik niet vaak alleen, over aandacht heb ik ook geen klagen. Alleen heb ik soms het gevoel dat de meeste mannen maar een ding willen en ik wil dat niet zo snel, ik ben niet zo makkelijk om het maar niet zo te noemen. Ik hou er wel van als mannen wat moeite voor me doen en net als ik houden van gezelligheid, romantiek en knuffelen.
Naam:
Akkie
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Coevorden
Provincie:
Drenthe
Land:
Nederland
Anaal:
Nee
Slikken:
Nee
Discreet:
Beetje
Bi-curious:
Een beetje
Condoom:
Met
Betsielief
18 Jaar · Haarlemmermeer ·
Ik ben lief, ik ben sociaal en een beetje soms van het pad af. Wie wil er met mij langs de paden lopen of op het randje om het maar even spannend te maken?
Email naar lieve tiener
Gekkonijn
34 Jaar · Tynaarlo ·
ik ben open en spontaan... neem contact met me op en wie weet wat ervan komt
Praten met sexy milf
Slavin
27 Jaar · Bunschoten ·
Ik hou meer van het hardere werk, er is eigenlijk niks wat ik niet doe.. Vind het bloedgeil om behandeld te worden als een sletje, jou sletje!
Dating met lieve jongedame
Haayall
35 Jaar · Maashorst ·
Waar ik naar opzoek ben is een spannende relatie, dingen doen die ik nooit eerder heb mogen doen, samen grenzen verleggen en noem maar op.
Praten met eenzame milf
Onfire
36 Jaar · Stein ·
zin in een date met een leuke kerel
Email naar lieve milf